Twoja historia. Moja sztuka.

  1. Omówienie Koncepcji
       Pierwszym etapem jest omówienie, jaki ma być Twój wymarzony tatuaż. Pomocne są zdjęcia referencyjne i krótki opis tego co Ci się podoba. Sam nie wiesz czego dokładnie chcesz, bądź chcesz zdać się na mnie ? Nie ma problemu, na Instagramie publikuję wolne wzory do wzięcia, oraz wykonane przeze mnie tatuaże. Sprawdź, może coś Cię zainspiruje. Napisz, zadzwoń lub przyjdź do studia, a na pewno stworzymy coś unikalnego. Cena tatuażu ustalana jest indywidualnie i jest uzależniona od czasu wykonania.
  2. Przygotowanie Projektu
       Po ustaleniu jak ma wyglądać Twój tatuaż, nadchodzi faza projektowa. Projekt jest zawsze wykonywany w dniu sesji. Ty wygodnie siedzisz, pijesz kawę i czillujesz, a Ja w tym czasie tworzę dla Ciebie koncept tatuażu. 
  3. Wykonanie Tatuażu
       Creme de la creme dnia spędzonego w studiu czyli tatuaż. Ile trwa sesja tatuażu? Pojedyńcza sesja trwa ok 7- 8 godzin, z czego około 5-7 godzin to tatuowanie. Warto, zabrać ze sobą ulubione napoje i przekąski. Najlepiej przyjść wypoczętym, zadbać o nawodnienie organizmu i dobre samopoczucie. Nie stresuj się ! Przy odpowiednim przygotowaniu, ból towarzyszący sesji, jest do zniesienia. 

Szukaj